چشم انداز پارس سولار

کرۀ زمین میراث ارزندۀ بشر است و تنها و تنها یکی از آن موجود است. ما معتقدیم که راهی آسان تر ، ارزان تر و پاک تر برای تأمین برق ساختمان هایمان داریم. با انرژی خورشیدی نه تنها پول پس انداز می کنیم، بلکه از آلودگی هوا و انتشار گاز دی اکسید کربن به اتمسفر به میزان چشم گیری جلوگیری می کنیم. در اعتقادمان به انرژی خورشید ثابت قدم هستیم و چشم اندازمان کاملا واضح است – زمینی بسازیم که با انرژی خورشید اداره می شود –

چه خدمتی ارائه می دهیم

کارشناسان شرکت مهندسی پارس سولار البرز به اهمیّت مصرف انرژی  در دنیای مدرن و مزایای خاص انرژی خورشیدی و بادی کاملاً واقفند و با استفاده از دانش به روز خود و محصولات پیشروی جهانی، آمادۀ ارائۀ بهترین خدمات به کارفرمایان عزیز خود هستند.

بیشتر آشنا شوید

شرکت پارس سولار البرزدر سال 1388 با هدف ارائه خدمات مهندسی و مشاوره ای و گسترش فرهنگ استفاده از انرژی های نو برای داشتن زمینی پاک و  بهبود شرایط زیست محیطی، تاًسیس شد.

Corporate profile

Pars Solar Alborz power Engineering Corporation was established in 2009 with the aim of activity in the field of renewable source of energy, especially photovoltaic equipment. The experts of the company considering the importance of energy consumption in modern world, and unique advantages of solar and wind power as unlimited and pollution-free energy, to give services to the customers with the help of their knowledge and world leading products.

Vision

Our planet is our legacy, and there’s only one.We believe there is a better, cleaner and less expensive way for us to power our buildings. With solar solutions you are saving money while dramatically reducing the amount of air pollution and carbon dioxide they release into the atmosphere. we are steadfast believer in the power of the sun and our vision is simple- create a plant run by sun.

ایستگاه های مخابراتی و نفت و گاز

به منظور تأمین انرژی الکتریکی مورد نیاز ایستگاههای مخابراتی ومراکز واقع در مناطق صعب­ العبور و یا در محیط­هایی که امکان احداث پست برق و نیرورسانی از طریق شبکه سراسری برق و یا نصب دیزل ژنراتور نباشد، بهترین گزینه و راهکار استفاده از سیستم­های انرژی خورشیدی و تولید برق توسط ماژول­های فتوولتائیک می­باشد. حمل­ و نقل و نصب آسان و حذف هزینه­ های نگهداری از مهمترین مزایای این سیستم نسبت به سیستم­های متداول می باشد.

روشنائی خورشیدی

سهولت در نصب، حذف هزینه­ های کابل­ کشی و نگهداری، عدم پرداخت بهای برق مصرفی و … مهمترین مزایای اینگونه سیستم­ ها می­ باشند که سبب شده است تا سیستم­ های روشنائی معابر خورشیدی به عنوان گزینه­ ای مناسب جهت تأمین روشنائی مناطق گوناگون معرفی گردند. تأمین برق مورد نیاز تابلوهای تبلیغاتی یکی از موانع و مشکلاتی است که سبب شده تا ساخت و نصب اینگونه بیلبوردها با محدودیت هائی مواجه شود. هزینه های زیاد نگهداری و بهای برق مصرفی دو عامل اساسی در این زمینه می­ باشند که خوشبختانه امروزه استفاده از انرژی خورشیدی و تولید برق توسط ماژول­های فتولتائیک (PV-Modules) بسیاری از این موانع را بر طرف ساخته و امکانات مناسبی را فراهم آورده است.

برق خورشیدی منازل

با سیستم­ها و تجهیزات خورشیدی پارس سولار قادر خواهید بود تا در کوتاهترین زمان ممکن برق مورد نیاز ویلا و یا ساختمان خود را به­ صورت مستقل از شبکه برق سراسری، و یا به عنوان پشتوانه ی برق شهری تأمین نمائید. منازل مسکونی ویلائی ، روستاهای واقع در مناطق دور دست ، استراحتگاه ها و کمپ های کوهستانی و تفریحی ، ایستگاه های حفاظتی منابع طبیعی و جنگلبانی و… از مهمترین مکان هایی هستند که به شدّت نیازمند استفاده از این امکانات و تجهیزات می باشند.

پروژه های خاص

شرکت پارس سولار آمادگی ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای و طراحی از مراحل ابتدائی طرح تا اجرای کامل آن و همچنین نگهداری و پشتیبانی انواع پروژه­ های خاص در زمینه یسیستم­ های خورشیدی و فتوولتائیک را دارد و شما می­توانید با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت و مطرح نمودن طرح مورد نظر از خدمات مشاوره­ ای شرکت پارس سولار بهرمند گردید.

مزایای تأمین برق ویلا و باغ ها با انرژی خورشیدی:

  1. تجدید­پذیر بودن: این انرژی دارای منبع بی پایان است و از بین نمی­رود. تا زمانی که خورشید در حال تابش است امکان استفاده از انرژی خورشیدی وجود دارد.
  2. در دسترس بودن: انرژی خورشیدی در همه جای دنیا یافت می­شود و این انرژی فقط مربوط به کشورهای نزدیک استوا نیست. به طور مثال می توان گفت که آلمان بالاترین ظرفیّت توان خورشیدی دنیا را دارد.
  3. استهلاک کم و عمر زیاد: سیستم­های خورشیدی به دلایل فنّی و نداشتن استهلاک زیاد دارای عمر طولانی می­باشند. متوسّط عمر مفید این سیستم­ها 25 سال است، در حالی که عمر موتور­های بنزینی و دیزلی بین 3 تا 7 سال می­باشد.
  4. قابلیّت ارتقا: هر زمان که دستگاه جدیدی اضافه شود (مصرف کننده) می توان سیستم را از طربق افزایش صفحات خورشیدی و باتری­ها ارتقا داد.
  5. کاهش آلودگی زیست محیطی: سیستم­های خورشیدی هیچ­گونه آلودگی زیست محیطی را دربر ندارند و به عنوان پاک­ترین و سالم­ترین نوع انرژی در جهان شناخته شده­اند.
  6. تولید برق بدون مصرف سوخت: سیستم های خورشیدی، برخلاف ژنراتورها که قیمت برق تولیدی آن­ها تابع قیمت سوخت بوده و همیشه در حال تغییر می باشد، نیاز به سوخت ندارند.
  7. هزینه ­های پایین تعمیر و نگهداری: در ژنراتورها، هزینه­ های خرید سوخت و تعمیر و نگهداری بسیار بالا است. اما در سیستم­ های خورشیدی چنین هزینه­ هایی در چرخه­ ی تولید برق وجود ندارد و تنها هزینه، مربوط به تعویض باتری­ها می­باشد.
  8. عدم احتیاج به حضور کاربر: سیستم خورشیدی زمانی که ساکنین در محل حضور ندارند به طور اتوماتیک به کار خود ادامه می­دهد درحالی­که موتور دیزلی و بنزینی مستلزم حضور کاربر در محل می باشد.
  9. عدم وجود صدادر برخی از کاربردهای انرژی خورشید، هیچ قسمت متحرّکی وجود ندارد. به طور مثال سلول­های فوتوولتاییک هیچ­گونه صدایی ندارند. به طور قطع این تکنولوژی بسیار مطلوب­تر از سایر تکنولوژی­های سبز مانند توربین­های بادی است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال برای شرکت پارس سولار محفوظ می باشد.