• 01732205403
  • گرگان - گرگانپارس - خیابان خرداد مرکزی - واحد 10

درباره ما

درباره ما

شرکت پارس سولار البرزدر سال 1388 با هدف ارائه خدمات مهندسی و مشاوره ای و گسترش فرهنگ استفاده از انرژی های نو برای داشتن زمینی پاک و بهبود شرایط زیست محیطی، تاًسیس شد.
ما معتقدیم که راهی آسان تر ، ارزان تر و پاک تر برای تأمین برق ساختمان هایمان داریم.
0 +
پیش فاکتور ارسال شده
0 +
پروژه های انجام شده
0 +
متخصص آموزش داده شده
0 +
همکار بین المللی

در حال ساخت نیروگاه خورشیدی هستید و به خدمات ما نیاز دارید؟

چشم انداز پارس سولار

کرۀ زمین میراث ارزندۀ بشر است و تنها و تنها یکی از آن موجود است. ما معتقدیم که راهی آسان تر ، ارزان تر و پاک تر برای تأمین برق ساختمان هایمان داریم. با انرژی خورشیدی نه تنها پول پس انداز می کنیم، بلکه از آلودگی هوا و انتشار گاز دی اکسید کربن به اتمسفر به میزان چشم گیری جلوگیری می کنیم. در اعتقادمان به انرژی خورشید ثابت قدم هستیم و چشم اندازمان کاملا واضح است. زمینی بسازیم که با انرژی خورشید اداره می شود.

چه خدمتی ارائه می دهیم

کارشناسان شرکت مهندسی پارس سولار البرز به اهمیّت مصرف انرژی در دنیای مدرن و مزایای خاص انرژی خورشیدی و بادی کاملاً واقفند و با استفاده از دانش به روز خود و محصولات پیشروی جهانی، آمادۀ ارائۀ بهترین خدمات به کارفرمایان عزیز خود هستند.

ایستگاه های مخابراتی و نفت و گاز

به منظور تأمین انرژی الکتریکی مورد نیاز ایستگاههای مخابراتی ومراکز واقع در مناطق صعب­ العبور و یا در محیط­هایی که امکان احداث پست برق و نیرورسانی از طریق شبکه سراسری برق و یا نصب دیزل ژنراتور نباشد، بهترین گزینه و راهکار استفاده از سیستم­های انرژی خورشیدی و تولید برق توسط ماژول­های فتوولتائیک می­باشد. حمل­ و نقل و نصب آسان و حذف هزینه­ های نگهداری از مهمترین مزایای این سیستم نسبت به سیستم­های متداول می باشد.

تامین برق خورشیدی منازل

با سیستم­ها و تجهیزات خورشیدی پارس سولار قادر خواهید بود تا در کوتاهترین زمان ممکن برق مورد نیاز ویلا و یا ساختمان خود را به­ صورت مستقل از شبکه برق سراسری، و یا به عنوان پشتوانه ی برق شهری تأمین نمائید. منازل مسکونی ویلائی ، روستاهای واقع در مناطق دور دست ، استراحتگاه ها و کمپ های کوهستانی و تفریحی ، ایستگاه های حفاظتی منابع طبیعی و جنگلبانی و… از مهمترین مکان هایی هستند که به شدّت نیازمند استفاده از این امکانات و تجهیزات می باشند.

سیستم روشنائی خورشیدی

سهولت در نصب، حذف هزینه­ های کابل­ کشی و نگهداری، عدم پرداخت بهای برق مصرفی و … مهمترین مزایای اینگونه سیستم­ ها می­ باشند که سبب شده است تا سیستم­ های روشنائی معابر خورشیدی به عنوان گزینه­ ای مناسب جهت تأمین روشنائی مناطق گوناگون معرفی گردند. هزینه های زیاد نگهداری و بهای برق مصرفی دو عامل اساسی در این زمینه می­ باشند که خوشبختانه امروزه استفاده از انرژی خورشیدی و تولید برق توسط ماژول­های فتولتائیک (PV-Modules) بسیاری از این موانع را بر طرف ساخته و امکانات مناسبی را فراهم آورده است.

اجرا و طراحی پروژه های خاص

شرکت پارس سولار آمادگی ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای و طراحی از مراحل ابتدائی طرح تا اجرای کامل آن و همچنین نگهداری و پشتیبانی انواع پروژه­ های خاص در زمینه یسیستم­ های خورشیدی و فتوولتائیک را دارد و شما می­توانید با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت و مطرح نمودن طرح مورد نظر از خدمات مشاوره­ ای شرکت پارس سولار بهرمند گردید.